Kurumsal

 

Dr. Pizza 1996 yılında küçük bir pizza restoranı olarak Isparta'da kurulmuştur. Fast-food sektöründe faaliyet gösteren firmamız kendine özgü teknik, pizza çeşitleri ile kısa zamanda Isparta Halkı tarafından benimsenmiştir.

2007 yılında Bayim Olurmusun fuarına katılarak franchıse sistemine geçen Dr. Pizza ' İyi olacak hastanın dr. ayağına gelir ' sloganı  ile yola çıkarak kısa zamanda Isparta'da 2,  2012 yılında ise Antalyada 4 olmak üzere 6 şube ile yola devam etmektedir.

Dr. Pizza, rekabetin yoğun olduğu fast-food sektöründe rakiplerinden farklı olmayı, uzun vadeli büyümeyi hedefleyen; verimli ticaret olanağı ve zevkli çalışma ortamları sunan % 100 Türk markasıdır.

Franchıse sistemimiz yatırımcının, emeğinin ve yatırımlarının karşılığını alabileceği imkanları sağlamaktadır. Tecrübelerimizin ışığında franchise'lerin fikir ve görüşlerini dikkate alarak, ortak karar ve ortak amaçlar çerçevesinde hizmetlerimizin kalitesini artırmaktadır.  

 

Dr. Pizza olarak tecrübeli bir kadroyla franchise'lerimize destek vermek, işletme konusundaki önerilerimizi devamlı kılmak, markanın geliştirilmesi konusunda ortak fikirlerin paylaşıldığı eğitim platformları yaratarak en iyi hizmeti vermeyi ve bu sektörde lider olmayı hedeflemekteyiz.

 

Dr. Pizza'nın ana prensibi müşteri memnuniyetidir. Deneyimli ve tecrübeli personelimiz, özel tasarımlı pizza salonlarımız, çeşitli ve kaliteli ürün yelpazemiz ve uygun fiyatlarımızla bu prensip desteklenmektedir. Müşteri memnuniyeti; sürekli iletişim ve sipariş tekrarlarını artıracak bu da başarımızın sonuçlarını görmemize olanak sağlayacaktır.